Logo
16 Серпня 2017, 12:10

На стадіоні франківського університету розпочали масштабну реконструкцію бігових доріжок (ФОТО)

На стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочались підготовчі роботи з реконструкції основи під нове легкоатлетичне покриття.

6

За виконанням робіт та фаховим проектуванням стежитимуть фахівці Федерації легкої атлетики України та обласної федерації.

В цьому році заплановано здійснити підготовку асфальтної онови з урахуванням усіх вимог ІААФ. А вже у 2018 році планується встановити нове сучасне покриття легоатлетичних доріжок, секторів для метань, стрибків, бігу з перешкодами, розминочної зони, благоустрій території огородження легкоатлетичного ядра.

Якісне виконання робіт з урахуванням усіх вимог профільної федерації дасть змогу сертифікувати стадіон і отримати третю категорія, а це у свою чергу дозволить Івано-Франківську приймати офіційні чемпіонати України у різних вікових групах і організовувати окремі міжнародні легкоатлетичні змагання.

Звичайно наступним кроком після сертифікації стадіону буде придбання нового легкоатлетичного обладнання та достатньої кількості легкоатлетичних снарядів для проведення тренувального і змагального процесу.

1

2

3

4

5