Logo
16 Листопада 2014, 10:28

На вул. Грюнвальдській франківці затримали п`яного даїшника, який керував авто (ВІДЕО, ФОТО)

Вчора, на вулиці Грюнвальдській в Івано-Франківську близько 23 години мешканці міста та міліція зупинили підозрілого водія авто. За твердженням багатьох за кермом — нетверезий високопосадовець обласної ДАІ.

даі

Як твердять очевидці події, чоловік випивав у кафе «Гефест» на вулиці Гната Хоткевича, згодом почав чіплятися до відвідувачів.

Один з відвідувачів зробив зауваження. На що нетверезий відпочиваючий витягнув «корочку», далі - обойму до зброї і навіть предмет, схожий на пістолет, розповів «Галці» свідок події Олександр Вовк.

«Ви всі лохи. Кого тут навчити жити?», — питався мешканців міста нетверезий водій.

Мешканці викликали міліцію, а чоловік сів у машину і поїхав геть. Їдучи, кілька разів зупинявся, остаточно спишившись під судом на Грюнвальдській — його наздогнали міліціонери. Водій наразі сидить в машині, Рено, номерний знак АТ 4771 ВА. Заблокований у автівці водій активно когось видзвонює.

Міліція не коментує, очікує керівництво. На місці події присутня «Народна Самооборона».

Як стало відомо згодом, за кермом підозрілого авто на Грюнвальдській в Івано-Франківську виявився інспектор ДАІ Степан Юхман.

Степан Юхман є капітаном міліції, інспектором відділу ДАІ Івано-Франківського МВ УМВС. До 2013 року працював інспектором ДПС Долинського ВДАІ.

Раніше, як свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень, інспектор Юхман неодноразово складав незаконні адмінпротоколи, скасовані згодом рішеннями судів. Що, втім, не завадило йому отримати перевід до Івано-Франківського МВ з району.

даі1

даі2

  http://youtu.be/y8hwRRi7nEI Галка