Logo
4 Травня 2015, 09:03

На вул. Коновальця облаштовують тротуари бруківкою (ФОТО)

В Івано-Франківську завершуються роботи з облаштування бруківкою тротуарів  на вул. Коновальця.

брук1

Про це у спільноті Комуналка.ІФ повідомив директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

«Одразу на трьох об'єктах в районі Коновальця - тротуару на вул. Є. Коновальця в районі'дитячої лікарні (того самого, на який було так багато скарг мешканців після прокладання каналізаційного колектора одним із забудівників. Другим етапом буде влаштовано парковочну зону від місця на фото і до пам'ятника С.Бандері); території на розі вулиць Коновальця-Сорохтея (так-званої стоянки таксі і повністю зруйнованого покриття. Там також будуть влаштовані стовпчики і тим самим заборонено ту стоянку) і тротуару на вул. Сорохтея (дорогу було влаштовано ще років 5-6 тому, а тротуарів не було), – йдеться у повідомленні.

Смушак додав, що є ще один об'єкт, виконання якого розпочнеться подразу після травневих вихідних – влаштування тротуару на вул. Є.Коновальця в районі університету права імені Короля Данила Галицького. Там роботи виконуватимуться на умовах співфінансування - 50 % коштів дає міський бюджет, а інші 50 % - університет.

брук3

брук2