Logo
14 Березня 2015, 16:15

На вулицях Івано-Франківщини встановлено 787 камер відеоспостереження

В Івано-Франківській області у зв`язку  із посиленим патрулюванням вулиць  з метою  гарантування безпеки громадян встановлено 787 камери відеоспостереження. Донедавна таких відеофіксаторів налічувалося близько  шістдесяти.

камера

Про це на зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Стебницький.

За його словами, на території області створено 24 мобільні оперативні групи реагування, до складу яких входять 722 особи та 268 одиниць техніки. Також з метою повного забезпечення безпеки прикарпатців  створено 13 цілодобових блокпостів, на яких чергують 52 працівників міліції та 40 представників громадськості.

Крім цього, з метою широкого інформування населення та на випадок виникнення небезпек, в області проводяться  роботи із удосконалення систем оповіщення. Їх основна мета – максимально швидко поінформувати людей про характер небезпеки.