Logo
28 Січня 2015, 13:36

На вулицях Івано-Франківська розмістять вказівники місцезнаходження сховищ для цивільного населення

Незабаром на вулицях міста з`являться таблички з інформацією про місцезнаходження найближчих сховищ для цивільного населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

мнс

Про це на прес-конференції повідомив начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

«Ми надрукуємо спільно з міськвиконкомом таблички, знаки і вказівники та розклеїмо їх на якомога більшій кількості будівель. На основних установах та організаціях, щоб люди могли побачити куди бігти в разі небезпеки. Наприклад, людина вийшла в магазин по хліб і в цей час щось трапляється. Вона знає де в неї дома підвал, але люди не знають, де найближче сховище від місця їхнього перебування під час надзвичайної ситуації. Постараємося зробити таким чином, щоб ці вказівники були розміщені на всіх вулицях міста», – зазначив головний рятувальник області.

Крім цього, прикарпатські рятувальники вивчають досвід Запорізької області, де є спеціальна програми для мобільних телефонів iPhon.

«Завдяки цій програмі людина може зателефонувати на спеціальний номер і їй буде показано місцезнаходження найближчого сховища. На жаль, не всі мають такі телефони, але якщо на вулиці буде 10 людей і з них хтось один матиме такий телефон і зробить дзвінок, то за ним підуть всі решту», – зазначив Володимир Чернецький.

Він додав, що вже зараз на сайті міськвиконкому розміщена карта з місцями укриттів для цивільного населення, які є на сьогоднішній день в Івано-Франківську.