Logo
16 Вересня 2015, 15:17

Начальник міського ДАІ вважає, що франківці ще не бачили заторів

Сьогодні, 16 вересня відбулася виїзна нарада на пасічнянському мості, де проводяться ремонтні роботи.

затори2

Мешканці Івано-Франківська скаржаться на проведення ремонтних робіт, тому присутні на нараді чиновники відповіли на всі питання з цього приводу, інформує Бліц-Інфо.

Найбільш болючою темою останнього тижня були затори на мості через перекриття однієї з смуг. Водії у соцмережах запевняли, що затори тягнулись аж до Калуша, проте начальник ДАІ Івано-Франківська Іван Клюка спростувує ці чутки. За його словами, машини стояли тільки до перехрестя Хіміків-Галицька. Окрім того, зазначив головний ДАІвець, при в'їзді і виїзді з моста розставлені працівники інспекції, які контролюють потоки машин, звідки більший рух - звідти і пропускають. Як переконує ДАІвець, він проїха з Пасічної до центру за 10 хвилин, тому водіям потрібно набратися терпіння і не нагнітати ситуацію.

Ще однією пропозицією від водіїв було пустити частину транспорту через Загвіздя. Проте, за словами начальника ДАІ, вони не могли піти на такий крок, оскільки там аварійний міст і він міг не витримати великого потоку транспорту.

Як запевнив Іван Клюка, у Франківську немає заторів, тільки тягучки. А тим водіям які скаржаться, запропонував подивитись на справжні затори у великих містах, коли там ремонтують мости.

затори1

Фото: Ostap Matkivsky