Logo

4 Грудня 2017, 14:50

Найбільшого кота в Україні зареєстрували у книзі рекордів (ФОТО, ВІДЕО)

5-річний рудий красень на ім’я Кекс їсть натуральну їжу і не гребує сухим кормом.

1

Завдовжки понад метр та завважки – 12 кілограмів. Найбільший в Україні кіт мешкає у Дніпрі. Гіганта вже зареєстрували у книзі рекордів України і продемонстрували на міжнародній виставці, йдеться в сюжеті "5 каналу".

Більш як сотня котів зі всієї планети демонструють на міжнародній виставці у Дніпрі. Вибрати найкращого – дуже складно. Проте нині тут мають встановити абсолютного рекордсмена – найбільшого кота України.

5-річний рудий красень на ім'я Кекс їсть натуральну їжу, не гребує сухим кормом, має багато подруг і поступливий характер. Серед котів породи Мейн-кун він став чемпіоном світу у півтора року і вже нині має зо 300 кубків переможця різних виставок.

Власник кота Володимир Нестеренко говорить:

"Для Мейн-куна повинні бути характерні великі розміри. Вага – не менше 10 кг і темперамент такого класу, як ви зараз бачите. Він не повинен бути диким, не має кидатися. Він може нині хвилюватися, тому що камери включені і спалахи. І тим не менше він терпить – молодець. Терплячий кіт".

А терпіти є що. Увага до Кекса серед глядачів шалена. Окрім найбільшого кота в Україні, є і найважчий. 2010-го представники книги рекордів зафіксували найвгодованішу кицьку, яка мешкає у Києві та важить понад 12 кілограмів.

https://youtu.be/WfiWwUJScfc

2

4

5

3

6