Logo
12 Квітня 2015, 12:21

Напередодні Великодня додому повернулися прикарпатські слідчі, які несли службу на Донеччині (ФОТО)

В УМВС України в Івано-Франківській області працівників слідчих підрозділів міліції краю, які щойно прибули зі службового відрядження зі східного регіону України, зустріли оплесками та відзначили заохоченнями.

1

Т.в.о. першого заступника начальника обласного управління внутрішніх справ підполковник міліції Галина Гнатів привітала підлеглих з поверненням та подякувала за сумлінну службу. Завдяки професійній роботі івано-франківських слідчих за період їх відрядження взято під варту 5 членів незаконних збройних формувань так званої ДНР, ще 24 особи оголошено в розшук за підозрою у вчиненні злочинів.

Варто зазначити, що троє слідчих з цієї групи уже вдруге працювали в зоні проведення антитерористичної операції. Кожного з прибулих нагородили грамотами та грошовими винагородами, повідомляють в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

В свою чергу керівник групи прикарпатських слідчих, які виконували свої функціональні обов’язки в міськрайорганах міліції Донеччини, підполковник міліції Юрій Палагнюк висловив щиру подяку за підтримку колег та керівництва прикарпатської міліції і запевнив, що кожен з них готовий до наступного відрядження.

2

3

4

5

6