Logo
22 Березня 2020, 15:33
Теги: Прощук

Нардеп Едуард Прощук: Маємо дотримуватись рекомендацій фахівців

Народний депутат від 85-виборчого округу Едуард Прощук у час складної ситуації щодо поширення у світі коронавірусної інфекції, закликає українців дбати про своє здоров'я, дотримуватися порад медиків та самоізоляції у разі виникнення симптомів недуги.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбук, пише Типовий Франківськ.

"Щодня маємо дотримуватись рекомендацій фахівців: уникати скупчення людей та контакту з тими, хто має гарячку або кашель; не торкатися обличчя немитими руками; часто мити руки з милом чи користуватись дезінфекторами. Працювати дистанційно, залишатись вдома, уникати зайвих зустрічей - це не просто, але необхідно. Симптоми вірусу проявляються через 5-6 днів. Тому, при перших ознаках застуди – ізолюйтесь від рідних та зверніться до сімейного лікаря", - зазначає Прощук.

Відтак радить громадянам у разі ознак захворювання не поспішати самостійно встановлювати собі діагноз та не провокувати паніку.

"Потрібно прислухатись до свого організму, а також критично сприймати інформацію, яку поширюємо, аби ще раз не провокувати хвилювання близьких. Ми з родиною почуваємось добре, профілактичних заходів дотримуємось та бажаємо усім здоров’я. Сьогоднішня ситуація в країні – виклик для наших медпрацівників. Давайте з повагою та довірою відноситись до лікарів та їх роботи", - наголошує Едуард Прощук.

Схожі Новини