Logo
29 Листопада 2019, 20:36
Теги: Прощук

Нардеп Едуард Прощук: За п'ять років на дорогах Прикарпаття побачимо значні результати

У п'ятницю, 29 листопада, народний депутат України Едуард Прощук разом з  міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем відвідали важливі об’єкти Прикарпаття.

Оглянули будівництво обваленого внаслідок негоди моста через річку Чечву в селі Пійло та Довге-Калуське, пише Типовий Франківськ.

Восени Кабмін скерував 25 мільйонів гривень на відбудову моста, по якому   вже зараз активно тривають роботи. Відведено річку в іншу сторону, побудовано захисні дамби та облаштувано під’їзні шляхи. Зараз міст на  завершальному етапі, тут укладають останні бетонні блоки.

До кінця року будівництво  моста планують повністю завершити та постелити асфальт.

«Сьогодні це вже фінішна пряма і це доволі добрий результат роботи за три місяці», - відзначив народний депутат Едуард Прощук. 

Окрім того, оглянули незавершене будівництво моста в селі Боднарів Калуського району. 

Як відзначив народний депутат,  міст знаходиться на дорозі державного значення Н–10 Стрий-Мамалига. Щодня тут проїжджає сотні вантажівок, які руйнують його опори.  

Кілька тижнів назад, працюючи на окрузі, ми були в  селі Боднарів  і ознайомились із реальною ситуацією.  Відновлення моста почали у  2016 році його, але через відсутність фінансування робіт,  припинили.

Наступного року на повну добудову моста в селі Боднарів потрібно 88,781 млн гривень. 

"Нам важливо визначити потреби щодо фінансування необхідних робіт, адже наступний рік в області буде роком мостів та доріг",- наголосив Едуард Прощук.

Крім того, обговорили з дорожниками та міністром важливе питання дороги сполученням Бурштин-Калуш та добудови моста через Дністер. Уже в наступному році тут теж відновлять роботи.  “Враховуючи позицію президента та голови ОДА, думаю за 3-5 років, ми побачимо на дорогах Прикарпаття значний результат” - каже Прощук.