Logo
28 Січня 2015, 15:22

Населення Івано-Франківщини вчитимуть як діяти під час виникнення надзвичайної ситуації

Відповідно до розпорядження Кабміну про  встановлення в областях підвищеної готовності та надзвичайних ситуацій, в Івано-Франківській області буде проведено широкомасштабне навчання населення  правилам безпеки життєдіяльності та відпрацювання дій на випадок надзвичайних ситуацій.

мнс1

Про це на прес-конференції повідомив начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

«Буде проведення навчання для того, що люди знали як мають діяти під час загрози, а також під час виникнення надзвичайної ситуації. Ці навчання ми спланували і будемо проводити по всіх категоріях населення, яке на сьогоднішній день є на території області, починаючи з дошкільних навчальних закладів, далі школи, ВНЗ та установи і організації», – зазначив Володимир Чернецький.

За його словами, керівники всіх установ та організацій області в найближчий період в обов’язковому порядку пройдуть навчання на курсах цивільної оборони, куди вони будуть запрошуватися згідно графіків.

«Ніхто з керівників не зможе ухилитися від цього навчання, ні під ніяким приводом. Всі мають пройти навчання в обов’язковому порядку та здати заліки, щоб в подальшому навчити своїх підлеглих, як ті мають діяти в надзвичайних ситуаціях», – додав начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Схожі Новини