Logo
21 Серпня 2017, 14:50

Назвали головну причину залежності від смартфонів

Деякі власники смартфонів не розлучаються з ними ні на хвилину, тому багато фахівців прирівнюють залежність від мобільних пристроїв до серйозних захворювань.

смартфони

Для дослідження цієї проблеми регулярно проводять тести і соціальні експерименти, щоб виявити ризики від надмірного використання смартфонів.

Дослідники з Міського університету Гонконгу вирішили детально вивчити "номофобію" - стан тривоги, який відчуває людина, коли знаходиться далеко від свого гаджета.

Раніше головною причиною залежності від смартфонів вважали боязнь пропустити важливий дзвінок, пише Gazeta.ua з посиланням на phonearena.

Але тепер гаджети вже використовують не тільки для телефонних розмов, як для мобільних ігор і інтернету.

За словами фахівців, частина людей сприймає смартфон як щоденник, що робить його дуже особистою річчю. Такі гаджетомани звикли керувати всім завдяки кишенькового комп'ютера - їм вони фотографують, діляться інформацією, ведуть акаунти в соціальних мережах.

При цьому вчені переконані, що чим більше "розумними" будуть ставати наші пристрої, тим більше буде рости залежність користувачів.

За словами доктора Джуна Кіма, скоро багато хто зрозуміє небезпеку від необхідності покладатися в усьому на телефон.

Раніше стало відомо, що депресія змінює структуру мозку. Зміни торкаються білої речовини, що містить елементи, що дозволяють нервовим клітинам ефективно спілкуватися один з одним через електричні сигнали.