Logo

17 Червня 2018, 21:50

Небезпечні лекції: чому на Прикарпатті студенти вчаться в аварійному коледжі

Як повідомляла Фіртка, ввечері, 8 червня, у Коломийському економіко-правовому коледжі вдруге стався обвал. Близько 20.00 години обрушилась частина даху. Зафільмували обвал перехожі коломияни. Власне, вони і виклали відео у соцмережі. Нагадаємо,  частина будівлі коледжу обвалилася у травні минулого року. Відтоді ремонтних робіт фасаду не проводили. А студенти продовжували своє навчання у напівзруйнованому приміщенні. Після другого обвалу міський голова Коломиї Ігор Слюзар відмітив, що повідомлення про обвал не надали ні директор, ні адміністрація коледжу.
"На комісії ми постановили закрити заклад другий раз до демонтажу тих частин даху, які обвалились. Зобов'язали директора негайно демонтувати конструкцію", - зазначив міський очільник Коломиї.
Директор коледжу запевняє – ніякої небезпеки для студентів немає. Тому навчальний заклад не закрили. Однак на думку правоохоронців заняття директор повинен був зупинити. Деталі дивіться у сюжеті: Варто зазначити, ця будівля 1964 року побудови, до коледжу у ній був один з корпусів заводу "Сільмаш".

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram