Logo
12 Серпня 2018, 18:26

Негода на Прикарпатті: повалені дерева на дороги, пошкоджений будинок, відключення світла та газу

Вчора, до надзвичайників міста Калуша надійшло повідомлення, що внаслідок грози та поривчастого вітру на автодорогу державного значення Н-10 між м. Калуш та с. Вістова  повалено дерева та частково перекрито проїжджу частину дороги.

Для надання допомоги до місця події виїжджали надзвичайники.

По прибуттю до місця виклику встановлено, що на проїжджу частину дороги впало 8 дерев.

Під час слідування до місця події пожежний підрозділ виявив ще одне повалене дерево на вулиці С.Бандери, 49, яке частково перегородило проїжджу частину дороги та пошкодило лінії електропередач.

Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопил розчистили проїжджу частину доріг.

Також, для прибирання доріг були залучені працівники «Калушавтодор». В зв’язку з пошкодженням на високовольтній лінії без електропостачання залишилися мікрорайони «Хотінь», частково «Височанка», «Загір’я», «Підгірки» в м. Калуш. 

Також, ввечері в Галицькому районі, у селі Бринь внаслідок грози та поривчастого вітру на проїжджу частину дороги впали 3 дерева.

Гілкою дерева було пошкоджено газовий стояк житлового будинку. Працівниками аварійної бригади УЕГГ ліквідовано пропуск газу.

У зв’язку з падінням дерева на лінію електропередач працівниками аварійної бригади РЕМу було частково відключено електропостачання населеного пункту.

Працівниками пожежно-рятувальної служби за допомогою бензопили та підручних засобів розчищено автодорогу від повалених дерев.

Внаслідок поривчастого вітру пошкоджено 5 листів шиферу на покрівлі житлового будинку, а також 2 листи шиферу на господарській будівлі. 


Схожі Новини