Logo

3 Липня 2017, 19:45

Неймовірне відео двох прикарпатських міст з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

В рамках соціального проекту “Покажи красу свого міста”, команда Videomonter​ відзняла презентаційні ролики про мальовниче гуцульське місто Косів та славний Галич.

міста

“Хочеться поділитись короткою передісторією цієї події. Ідея виникла в лічені хвилини. Так склалось, що ми прямували через Косів до Верховини на зйомки, але коли проїжджали це місто, то були вражені його красою. Дуже затишне невеличке місто, зі своїми традиціями та культурою, яка має багатовікову історію. Вузькі звивисті вулички надзвичайної чистоти і усміхненими людьми. Ми не втримались і зупинились на декілька годин, щоб згодом поділитись з нашими підписниками цією карпатською красою.

Надзвичайно вразила гостинність та привітність містян, які причарували нас та спонукатимуть приїхати сюди на відпочинок та екскурсії ще не раз. Після такого позитивного проведення часу за роботою, обробка відеоматеріалу не дала нам вибору, щоб якнайшвидше змонтувати ролик і він був зроблений в дуже стислі терміни, а саме за не повні 2 дні”, – розповідають творці відео.

Косів

Галич

mi100