Logo

15 Листопада 2018, 17:30

Незабаром в Буковелі стартує гірськолижний сезон

Якщо в столиці сніг - це як стихійне лихо, то в Карпатах білим мухам несказанно раді. Адже сильні опади наближують відкриття сезону катання на лижах і сноубордах, а ще санчатах, снігоходах, ковзанах...

За словами представника курорту, з першим снігом розпочалась найочікуваніша фаза підготовки до зимового сезону - снігонапилення.

«Оскільки курорт майже на 100% оснащений снігонапилювальними системами, то особливих хурделиць може й не бути. Головне - це  стабільний мінус, аби запрацювали снігові гармати», - розповідає Оксана Островська і додає, що сніг, який напилюється з гармат нічим не відрізняється від того, що падає з неба, хіба що методом появи.

Тому правильно говорити, не штучний сніг, а сніг виготовлений штучним шляхом.

При стабільній мінусовій температурі Буковелю потрібно близько тижня аби відкрити перші траси для катання. Спрогнозувати точну дату відкриття сезону складно, бо є ряд факторів, від яких залежить успішність швидкого запуску сезону.

 В цьому зимовому сезоні відбудеться декілька змін стосовно локацій розваг.

Наприклад, буковелівська ковзанка змінить місце розташування. Від ресторану "Дакібул" вона переміститься до розважального центру "Бука".

Розшириться променад над річкою. Взимку працюватимуть такі екстремальні атракції, як адреналінова вежа, реверс, тролейні переправи.

Традиційно туристи матимуть змогу відпочити на Буковелівському ярмарку, який офіційно відкриється 18 грудня. Ближче до нового року запрацює льодовий готель та ресторан.

Вперше за історію курорту ведуться перемовини про фестиваль повітряних куль, що планується провести наприкінці лютого. Традиційно пройде і фестиваль снігових скульптур. Його планують провести 10-13 лютого.

Також на Буковелі пройдуть: фестиваль глінтвейну, фестиваль моржів на Водохреща, розважальний конкурс до 8 березня «З жінкою на шиї» і змагання найвитриваліших та найсильніших «Гонка націй».