Logo
8 Грудня 2014, 12:25

Нове відео розстрілів на Інститутській 20 лютого дає відповідь на питання, хто стріляв (ВІДЕО)

Спецрота з жовтими пов'язками вела основний вогонь по захисниках Майдану. У мережі Інтернет оприлюднено нове відео розстрілу на Інститутській 20 лютого 2014 року.

майдан

Відео на Youtube опублікував користувач «Пошукова группа».

«Особлива цінність і відмінність від тих (відео), які доводилося бачити раніше, – це можливість візуально оцінити диспозицію захисників Майдану і силовиків. Як видно з нього, «Беркут» і ВВшники бігли дуже швидко, залишивши спецроту з жовтими пов’язками на рукавах, яка, відступивши від Жовтневого, закріпилася за барикадами і вантажівками нагорі Інститутської. Так виглядає, що саме з-за цих вантажівок і вівся основний прицільний вогонь по наших хлопцях!.. Кілька вбивць, які, схоже, і розстріляли більшість Героїв, які тоді загинули», – йдеться в коментарях до відео, інформує Курс.

«До питання про снайперів. На жаль, тут відповіді ми не знаходимо, хоча на 4:35 видно одного з «беркутів» з жовтою пов’язкою, який несе кейс, можливо, від снайперської гвинтівки. І в самому кінці відео на будівлі Кабміну видно людський силует», – додали люди, що оприлюднили відео.

http://youtu.be/IsE7lYVa5kk