Logo

6 Липня 2015, 14:19

Нові можливості боротьби з корупцією в Івано-Франківську

Сьогодні в Івано-Франківську презентували громадянську антикорупційну кампанію "Стоп корупції", яка має на меті зробити боротьбу із таким видом злочинності можливою та доступною для пересічних громадян.

DSC_8928

Громадяни матимуть можливість надсилати інформацію про випадки корупції. Кампанія розглядатиме такі звернення, а фахівці-партнери "Стоп корупції" у юридичній сфері будуть надавати всі необхідні рекомедації щодо оформлення скарг, оформлення яких від тепер стане можливим у формі депутатських звернень.

"Сьогоднішня публічна презентація є сигналом того, що ми стартуємо і готові боротися з корупцією. Така кампанія не є чиєюсь особисто - вона спільна, тому ми відкриті для того, щоб до нас долучалися всі, хто має бажання: активні громадяни чи навіть громадські організації", - каже юрист, член "Стоп корупції" Сергій Янчук.

За словами ініціаторів проекту, схожий вже діє у Київській області.

"Кампанія не буде займатися підміною правоохоронних органів і проводити розслідування. Нашою метою є допомога громадянам. Саме тому ми залучили партнерів-фахівців у юридичній сфері. Часто буває так, що у скарзі всього одне речення може докоріннозмінити хід розслідування. Ще частіше скарги пересічних громадянів просто губляться у системі бюроратичної машини. Але якщо вони будуть подані у формі депутатських звернень, така іморвірність зменшується у декілька разів", - запевняє громадський діяч, учасник громадської антикорупційної організації Тарас Случик.

В Івано-Франківській області цей проект вже підтримали на рівні Івано-Франківської ОДА, Юридчного інституту від ПНУ, юридчні, громадські та правозахисні організації області. Координатором в Івано-Франківську є Петро Шкутяк.

DSC_8934

DSC_8940

 DSC_8944