Logo
26 Жовтня 2016, 12:00

Нові тролейбуси виїдуть на вулиці Івано-Франківська до кінця цього тижня (ФОТО)

КП "Електроавтотранс" отримало вісім тролейбусів "Graft and Stift" на базі виробника "МАN". Усі вони зчленовані (в народі гармошки) та «дружні» до велосипедів.

1

«ТЗ отримали інвентарні номери починаючи від №183 до №190. Три з цих тролейбусів є низькопідлоговими. Ще двох низькопідлогових "рогачів" очікуємо в депо до кінця року. Усі 8 ТЗ отримали відповідний технічний сертифікат, а це значить, що вони вже мають право виїжджати на тролейбусні маршрути нашого міста», – повідомляють у КП «Елестроавтотранс».

Наразі в депо стосовно них завершуються підотовчі роботи. Перші тролейбуси плануються до випуску безпосередньо з пасажирами вже наприкінці цього тижня.

2

«Звертаємо увагу пасажирів на автоматичний принцип роботи дверей у тролейбусах "МАН". Для кращого інформування про це і не тільки, ми розмістили в салонах тролейбусів спеціальні інформаційні наліпки та записали звукові повідомлення», – зазначають комунальники.

3

Крім того, нові тролейбуси "дружні" до велосипедистів. На задньому майданчику кожного з них є окремий простір та кріплення, щоб користувачі "двоколісних" могли їх зручно транспортувати.

4