Logo
19 Січня 2015, 10:30

Новорічно-Різдвяний фестиваль в Івано-Франківську урочисто закриють 21 січня

21 січня 2015 року о 18.00 на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбудеться урочисте закриття Новорічно-Різдвяного фестивалю, який вже понад місяць триває в нашому місті.

фестиваль

Нагадаємо, з 12 грудня минулого року Новорічно-Різдвяний фестиваль дарував святковий настрій та різні атракції мешканцям і гостям Івано-Франківська – починаючи з Андріївських вечорниць, різдвяного ярмарку, церемонії відкриття головної ялинки та завершуючи народними гуляннями в новорічну ніч, колядою на Різдвяні свята.

У кращих українських традиціях відбудеться і закриття Новорічно-Різдвяного фестивалю. 21 січня з 18.00 на Вічевому майдані в Івано-Франківську на всіх гостей чекає весела розколяда з вертепним дійством, традиційним водінням кози та частуванням узваром.

А учасники Різдвяного ярмарку, який 21 січня 2015 року завершить свою роботу, обіцяють потішити всіх відвідувачів розпродажем та знижками на сувеніри, приємні дрібниці та handmade-аксесуари, які милуватимуть око і зігріватимуть душі своїх щасливих власників ще тривалий час після завершення циклу Новорічно-Різдвяних свят.