Logo
26 Січня 2017, 12:10

Новий острівець безпеки з`явиться в Івано-Франківську (ФОТО)

У 2016 році Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою було замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації на влаштування острівця безпеки по вул. Довженка, 16.

острівець1

Сьогодні вже виготовлено та презентовано проект: план острівця, схему ОДР та просторові візуалізації. Окрім будівництва самого острівця, в проекті передбачено нанесення нової дорожньої розмітки, встановлення відповідних знаків та мощення пішохідних доріжок від переходу до тротуарів. Реалізація даного проекту запланована на 2017 рік, повідомляє прес-служба МВК.

острівець2

Варто зауважити, що питання безпеки на вул. Довженка поставало неодноразово, тож за словами комунальників, острівець дозволить відчутно знизити швидкість руху транспорту на ній, підвищити увагу водіїв, а відтак - підняти рівень безпеки пішоходів при переході цієї вулиці.

острівець3

 У випадку, якщо облаштування острівця безпеки в цьому місці виправдає покладені сподівання та отримає схвальні відгуки місцевих жителів - така практика буде поширена на інші ділянки цієї вулиці.

Окрім того, Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою протягом 2016 року виготовлено ряд проектів на влаштування елементів дорожньої інфраструктури, які покликані підвищити безпеку усіх учасників руху в місті.

В першу чергу мова іде про так звані "магістральні" вулиці. Саме вони є найбільш фатальними у статистиці ДТП: Надрічна, Івасюка, Тисменицька, Незалежності, Івана Павла ІІ, Миколайчука тощо.