Logo
11 Березня 2015, 16:25

Новий садок у Івано-Франківську готовий на 70 %

Незважаючи на складну фінансову ситуацію, в Івано-Франківську коштом інвестора продовжується будівництво нового дитсадка.

садок

Як повідомив директор фірми-підрядника робіт Юрій Ткачук, наразі будівельні роботи об’єкту на майже дві сотні дітей завершені на 70%, зазначають у прес-службі міської ради.

"Ми проклали близько 20 кілометрів внутрішніх електромереж, це і телефонні та протипожежні кабелі, система оповіщення тощо. А ще 2 кілометри водопроводу та каналізації”, – уточнює Ткачук.

Нині будівельники готуються до прокладення зовнішньої каналізації та водопроводу, і після цього візьмуться за благоустрій території, облаштування фасаду дитсадка.

За словами голови постійної депутатської комісії з питань освіти у міськраді Оксани Савчук, запис на чергу в цей дитсадок ще не почався.

Він стартує тоді, коли забудівник здасть об’єкт в експлуатацію. Очікувано це відбудеться ще до осені.

"Коли електронна черга відкриється, ми дамо оголошення в пресу, аби батьки знали, що потрібно зареєструвати свою дитину. Якщо дитина навчається в іншому дитсадку, і батьки хочуть її перевести, також буде потрібно її перереєструвати – зняти з одного обліку, і поставити відповідно на інший”, – повідомила депутат.

Схожі Новини