Очільник Франківська розповів, скільки цьогоріч в місті відкриють нових дитсадків

В Івано-Франківську не вистачає дитячих садків.  

Про це під час свого щотижневого прямого ефіру на Фейсбук-сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків під час відповіді франківчанці про проблему з записом у дитсадок, інформує Фіртка.

“Дитячих садочків справді не вистачає, хоча ми відкрили за минулий рік шість. Цього року ми плануємо, як мінімум здати садок по вулиці Хоткевича та в Микитинцях, а також  в Крихівцях, якщо все піде добре і ми ще раз оголосимо тендер – то ці три ми мали б відкрити цьогоріч”, – зазначив міський голова.

Крім того, очільник міста проанонсував будівництво ще двох дошкільних начальних закладів. А саме: будівництво садка біля школи №25,  в мікрорайоні Опришівці та реконструкцію управління освіти, яке наразі розташоване в приміщенні колишнього садочка.

Також за словами міського голови, щороку в місті збільшується кількість дітей в дитсадках, лише за минулий рік більше на 800 дітей.

“Це величезна проблема, тому ми заставляємо зараз усіх забудовників, які будують будинки обов’язково бдувати дитячий садочок. Зараз в мікрорайоні БАМ, де цегельний завод має бути новий квартал там обов’язково буде дитячий садочок на 180 місць. Тому ми намагаємося в кожному районі врахувати цю потребу та всі документи, які видаються сьогодні, виключно надаються проектам з дитячою інфораструктурою”, – наголосив Марцінків.

Джерело: Фіртка

324 1

Залишити Коментар