Logo
12 Листопада 2014, 13:59

Одинадцять поранених учасників АТО з Прикарпаття отримають грошову допомогу 68 тис. грн

Одинадцять поранених учасників АТО з Калуського, Надвірнянського та Коломийського районів Івано-Франківщини отримають грошову допомогу 68 тис. грн.

 ато

Про це розповіли в Громадській ініціативі "Поранені SOS".

"Громадська ініціатива "Поранені SOS" та компанія "Даноша" продовжують проект з допомоги прикарпатцям, які отримали бойові поранення на Сході України. Загалом від початку спільного проекту, який стартував у середині вересня, "Даноша" виділила кошти для 35 військовиків, які були тяжко поранені і лікувалися у військових шпиталях", - розповідають активісти.

Бійцям перерахували 188 тис. грн. з коштів компанії, які її колектив рішенням загальних зборів спрямував на цю адресну допомогу, пише  Фіртка.

Технічний бік проекту забезпечує благодійний фонд "Вітчизна". Кошти отримали поранені бійці з Калуського, Галицького, Надвірнянського, Тлумацького, Рожнятівського районів, а також з Калуша, Коломиї та Франківська.

Наразі обласна Координаційна рада з допомоги пораненим, учасником якої є "Поранені SOS", повідомляє про 167 прикарпатців-учасників АТО, які були поранені від початку бойових дій на Донбасі.

Окрім проекту з "Даношею" ініціатива "Поранені SOS" проводить аукціони, виставки, розпродажі та інші акції, кошти з яких передає безпосередньо військовикам та їхнім родинам

Схожі Новини