Logo
20 Жовтня 2014, 22:23

«Океан Ельзи» порвав Нью-Йорк: синьо-жовтий Манхеттен і траурний чорний шарфик (ФОТО)

Культовий український гурт «Океан Ельзи» продовжує промо-тур альбому «Земля» в Північній Америці. Після канадських Монреаля і Торонто, американських Бостона і Лос-Анджелеса прийшла черга центрового Нью-Йорка.

ОЕ3

У п'ятницю, 17 жовтня, ввечері команда дала концерт на Манхеттені. Фанати зібралися на вулиці перед концертним залом за кілька годин до початку виступу, повідомляє ТСН.

Загорнуті в прапори України наші співвітчизники, американці і росіяни шукали «зайві» квитки і розпитували про можливість потрапити на концерт.

В цей час фронтмен групи Святослав Вакарчук керував саунд-чеком, а побачивши журналістів, насамперед поцікавився ситуацією в донецькому аеропорту та побажав усім його захисникам живими і неушкодженими повернутися додому.

У належний час «Океан Ельзи» грав і співав для заповненого залу. Російські фанати групи піднімали таблички з побажаннями добра Україні. Після всього на сцені залишився тільки жалобний чорний шарфик - в пам'ять усіх тих, хто йшов в атаку під «Я не здамся без бою».

ОЕ

ОЕ1

ОЕ2

ОЕ4