Logo
27 Березня 2019, 10:29

Олег Гончарук на Городенківщині ознайомився, як будують амбулаторію сімейної медицини

Впровадження реформи первинної медичної допомоги у сільській місцевості на Прикарпатті відбувається успішно.

Свідченням цьому є будівництво у селі Олієво-Королівці Городенківського району однієї із 26 запланованих в області амбулаторій сімейної медицини.

За рахунок коштів субвенції Державного фонду регіонального розвитку місцевим бюджетам на розвиток сільської охорони здоров’я з початку березня цього року розпочалися будівельні роботи  амбулаторії монопрактики сімейної медицини селі Олієво-Королівка, яка обслуговуватиме не тільки місцевих жителів, а й навколишніх сіл району, інформують у прес-службі ІФ ОДА.

Оглянути хід виконання будівельних робіт сьогодні на об’єкт приїхали голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, керівники профільних департаментів ОДА, очільники Городенківського району, села та підрядної будівельної організації.

Присутні обговорили графіки виконання робіт, терміни введення об’єкта в експлуатацію, а також матеріально-технічне оснащення амбулаторії.

Зазначалося, що вже до кінця червня заклад охорони здоров’я розпочне прийом пацієнтів, адже всі роботи відбуваються з дотриманням запланованих графіків.

«Будівництво амбулаторії у даному населеному пункті  є прикладом спільної роботи місцевої та обласної влади. Своєчасно прийняті рішення щодо проведення тендеру на будівництво, освоєння коштів  дали змогу успішно розпочати зведення амбулаторії, тож жителі села незабаром зможуть отримувати якісні медичні послуги у новозбудованому приміщенні», - сказав Олег Гончарук.

Очільник Прикарпаття вручив представникам даного медзакладу автомобіль, який придбаний для покращення надання першої медичної допомоги, а також огляду хворих пацієнів.

Схожі Новини