Logo
19 Березня 2019, 17:45

Олег Гончарук під час Ради регіонального розвитку розповів про здобутки Прикарпаття

Сьогодні, 19 березня, у Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області.

У засіданні брав участь Президент України Петро Порошенко, народні депутати, міністри та голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, пише Типовий Франківськ. 

Президент відзначив, що важливою у розвитку України зараз є децентралізація.

Так, Віце-прем’єр міністр Геннадій Зубко відзвітува про децентралізацію. Вагомим, на думку політика, є розуміння того, що кожна область має свої особливості.

Геннадій Зубко зазначив, важливим завданням у розвитку регіонів є збільшення мінімальної та середньої заробітної плати. Також Віце-прем’єр-міністр додає, що Уряд підготував проект переходу від проблемних до перспективних напрямів розвитку регіону. 

На засіданні ради виступив і голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук. 

Очільник Прикарпаття відзначив, що завдяки реформам, які впровадив Петро Порошенко, область стрімко розвивається у напрямку децентралізації. Івано-Франківщина перетнула екватор децентралізації та створила 30 ОТГ. Олег Гончарук додав, що надходження зросли втричі, збільшились капітальні видатки, громади отримали можливості залучення закордонних інвестицій. 

Процес завершення створенння громад повинен закінчитись у 2020 році.

«Багато уваги область приділила дорожній інфраструкутрі. За останні чотири роки виділили понад чотири мільярди гривень, капітально відремонтовано майже 500 км доріг. Пріоритетним найближчі три роки буде ремонт доріг місцевого значення. Відремонтовані дороги дали поштовх до розвитку туристичної сфери», - звернув увагу Гончарук.

Тако додав стрімко розвиваються і розширюються в області підприємства, зокрема «Leoni», «Карпати», і це дає можливість працевлаштування багатьом людям. Активними є аграрна галузь, екологічні підприємства. Багато було зроблено і для медицини, Нової української школи, яка є пріоритетною для Івано-Франківської області, а також інклюзивної освіти та інфраструктури.

«Зараз близько 450 дітей мають можливість отримати інклюзивні послуги», - резюмує Олег Гончарук.

Крім того, в області розвивається напрями фізичного виховання та спорту. Цьогоріч на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде відкрито перший в області і третій в Україні спортзал, де можна буде проводити змагання за Олімпійськими стандартами. Увагу область звертає й на розвиток історичних та археологічних пам’яток, зокрема Крилосу.

Представник підприємства «Leoni» зазначив, що вони дуже раді, що саме на базі підприємства проводиться захід такого масштабу, а також розповів про те, чим займається «Leoni» і чому воно розташоване саме в Коломиї.

Схожі Новини