Logo

14 Лютого 2015, 14:27

Олександр Шевченко про Мінські домовленості: хотілося б, щоби на цей раз Бісмарк помилився

Народний депутат України Олександр Шевченко вважає, що досягнені домовленості в Мінську про припинення вогню та деескалацію конфлікту з російсько-терористичними військами на Сході України наврядчи будуть виконані.

шевченко

 «Дуже хотілося б сприймати результат Мінських переговорів для України лише з Надією і Вірою! Разом з тим відомий вираз Отто фон Бісмарка, про те, що«договір з Росією не вартий навіть паперу на якому він написаний», неодноразово підтверджений не тільки історією, але й подіями останнього року в Україні. Вже був Мінськ-1, який підтвердив думку Отто фон Бісмарка, - ділиться сумнівами народний депутат, -  Був Іловайськ, і розстріл наших військових і, навіть, поранених, в погодженому коридорі для відступу… Хотілося би , щоб на цей раз Бісмарк помилився. Проте, нажаль, є всі підстави вважати що він знову виявиться правий!»

 Разом з тим Олександр Шевченко переконаний, що «в кінцевому результаті Україна переможе. І навіть не тому, що цивілізований світ на нашій стороні, а тому, що на нашій стороні Правда».

 О. Шевченко відмічає якісну і самовіддану працю в Мінську всієї української делегації, президента, міністра закордонних справ.

«Україна набирає ваги, досвіду і авторитету – в політиці, дипломатії, військовій справі. Останніми днями ми отримуємо позитивну інформацію щодо підтримки України Євросоюзом, США, Канадою та іншими країнами. Мова йде як про десятки мільярдів доларів фінансової допомоги, кредитів, так і про підтримку зброєю і розвідувальною інформацією, - розповідає Олександр Шевченко, - Якщо ми ще включимо реальні реформи і жорстку, навіть жорстоку, боротьбу з корупцією і казнокрадством, зробимо суди чесними і справедливими, а інвестиційний клімат зрозумілим і сприятливим, то Україну чекатиме майбутнє одного з світових лідерів».

Схожі Новини