Оновлене кардіологічне відділення відкрили у Франківській ЦМКЛ

Сьогодні, 6 березня в Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні відбулося відкриття капітально відремонтованого кардіологічного відділення.

Тут оновили палати, маніпуляційні кабінети, закупили нову апаратуру.

“Дуже важливо, що ми відкриваємо оновлене відділення. Робота в лікарні триває – поверх за поверхом. Хочу побажати, щоб хворі, які будуть тут лікуватися, швидко одужували”, – побажав міський головаРуслан Марцінків.

Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк у свою чергу подякував керівництву міста за те, що опікуються лікарнею.

Як відмітила завідувач кардіологічного відділення Ольга Вербовська, воно було створене 25 років тому.

“З того часу тут мало що змінювалося. До сьогодні. Перед нашими лікарями стоять завдання відновного лікування. Для важких хворих є палати інтенсивної терапії. Тарас Романович докладає багато зусиль для того, щоб ця лікарня була європейська. Я думаю, що спільними зусиллями ми будемо робити так, щоб мешканці міста були здоровими”, – каже Ольга Вербовська.

Кожна палата оснащена санвузлом, а в палаті інтенсивної терапії встановили німецькі ліжка.

У відділені функціонуватимуть два сестринські пости. Крім того, у палаті інтенсивної терапії окремо чергуватиме сестра. Відділення може помістити 60 пацієнтів.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, це відділення оновлювалось коштом міського бюджету. На це витратили близько 1,3 мільйона гривень. 70% – бюджетні кошти. Решта – гроші спонсорів і кошти самої лікарні, акумульовані з благодійних внесків. Втім, в майбутньому планують докупити ще необхідне обладнання.

Як відмітив Тарас Масляк, наразі у лікарні відремонтовано 80% відділень.

“У цьому відділенні надаватимуть екстрену кваліфіковану меддопомогу, допомогу важким хворим, а також реабілітацію. В такому разі лікар матиме можливість лікувати пацієнта від початку до одужання”, – каже Т.Масляк.

Джерело: Фіртка

386 1

Залишити Коментар