Logo
22 Жовтня 2015, 13:43

Онук Івана Франка Роланд Франко та Олександр Шевченко задекларували спільний проект в Івано-Франківську

Івано-Франківськ матиме музей Каменяра. Створення закладу, його наповнення та роботу обговорили на спільній зустрічі народний депутат України Олександр Шевченко та онук Івана Франка, Ролланд Франко.
франко1 Вони товаришують уже багато років. Ідею створення музею виношували давно. Олександр Шевченко має намір найближчим часом втілити її у життя. Каже, досвід та напрацювання у цьому напрямку є. Адже саме за сприяння народного депутата у Івано-Франківську відкрили перший в Україні Музей Небесної Сотні.
«Забудеш свою історію - у тебе не буде майбутнього. Тому що в Україні, при тому, що нас розпинають 350 років, збереглась культура. Це важливо. А культура – це лікування душі», - говорить нардеп.
Нащадок славетного Каменяра вважає, що музей Івана Франка має стати ще одним символом самоідентифікації українців як нації. Адже у нас зароджується громадянське суспільство. І воно має бути сформоване на твердому історичному, науковому та культурному підґрунті. Також давні приятелі говорили про створення фонду Івана Франка, який би опікувався культурною спадщиною Каменяра та залучав до роботи молодих обдарованих людей не тільки з України, але й з-за кордону.

Схожі Новини