Logo
23 Травня 2018, 12:29

Отруєна худоба та люди на Прикарпатті: селяни звернулися у поліцію та пікетуватимуть РДА

У Медині масово отруїлась худоба, люди скаржаться на агрохолдинг. Вчора по обіді у селі Мединя Галицького району отруїлось 16 корів, дві з них в дуже поганому стані. На біль у животі та недомагання поскаржилася й жінка, яка пасла худобу. Зараз вона у лікарні. Місцеві у всьому звинувачують агрохолдинг «Мрія», який напередодні окроплював у селі пшеничні поля.
«Цей агрохолдинг орендує у селі поля, вчора ввечері вони покропили пшеницю біля Лімниці, де випасають худобу і не попередили людей, аби ті не пускали корів. Тепер люди хвилюються, що вся худоба у селі загине», - розповідає мешканка Медині, активістка РНС Лідія Бойчук.
Наразі люди викликали поліцію, швидку допомогу та ветеринара. Спеціаліст констатував отруєння тварин. З приводу двох корів зазначив, що у них сильне отруєння і врятувати їх не вдасться. Люди написали колективну заяву у поліцію щодо встановлення причин масового отруєння худоби та притягнення винних до відповідальності. Разом із громадою села активісти РУХУ НОВИХ СИЛ уже завтра вранці під стінами Галицької райради вимагатимуть пояснень ситуації.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram