Logo
10 Листопада 2014, 17:55

«Патріотичний стриптиз» в одному з івано-франківських нічних клубів потрапив до фейкової новини російських ЗМІ (ВІДЕО)

ЗМІ РФ не припиняють "штампувати" фейкові новини про Україну - російський телеканал "НТВ" зняв цілий сюжет з  інформацією про секс-аукціон українських дівчат для бійців Національної гвардії та "легалізацію проституції  заради порятунку економіки".

стриптиз

Канал підірвав соцмережі своїм сюжетом, повідомляє ТСН.

Російські журналісти повідомили про інтернет-аукціони у соцмережах, де українські дівчата нібито пропонують себе бійцям Нацгвардії. При цьому, працівники російського каналу нахабно порівнюють українок з повіями, заявляючи про те, що вони "хочуть віддатися бійцям" по ціні від 10 гривень за побачення.

"Зачепив за живе" російський прокремлівський канал і "патріотичний стриптиз" в українських клубах, де дівчата одягнені у відверте вбрання синьо-жовтих кольорів. Втім, російська пропаганда і на цьому не зупинилася. Ведучий телеканалу "НТВ" заявив про те, що українська влада нібито всерйоз задумалася над легалізацією проституції в країні заради "порятунку економіки". При цьому, ніяких конкретних заяв представників української влади чи офіційних документів як аргументація не наводяться Примітно, що у сюжеті журналісти не соромляться заявляти про те, що у Москві проституція процвітає, а повіям тут платять більше, ніж в Європі.

https://www.youtube.com/watch?v=jffjbEAqUgM