Logo
10 Травня 2016, 21:00

Патрульна поліція Івано-Франківська прозвітувала про перші 100 днів роботи (ФОТО)

Сьогодні, 10 травня, на Вічевому майдані Патрульна поліція Івано-Франківська звітувала перед громадою прос свої перші 100 днів роботи у нашому місті.

2

«Великий плюс те, що з перших днів франківські патрульні відчували довіру громадян. Люди повірили і допомагали. Були і протидія  боку людей, яким не до вподоби реформа,  але в основному – була довіра і підтримка. Для патрульних, які працюють на вулицях міста – це мотивація до хорошої роботи»,  – розповів головний патрульний Івано-Франківська Дмитро Міхалець.

За його словами, багатьом не до вподоби те, що з нової поліцією не можна «порішати», домовитися чи відкупитися.

«Люди чесні, справедливі тут працюють. Багатьом ставлю за приклад те, скільки до мене було намагань домовитися. Я завжди всім пояснював, що я не системна людина, не знаю старої структури і дію тільки  по букві Закону», – кажу Міхалець.

Він додав, що Патрільна поліція Івано-Франківська працює для людей, тому і вирішили звітувати насамперед перед мешканцями міста.

«Хочемо розказати про те, чого ми досягли, про те, що ми нікуди не пропадаємо. Наша робота і надалі буде плідною та якісною», – впевнений головний патрільний Івано-Франківська.

Отож, за 100 днів роботи патрульні опрацювали майже 19 тисяч завдань, 12 тисяч з яких – це дзвінки на 102, а 9,5 тис. завдань патрульні самі собі призначили. Середній час прибуття патрульних на місце виклику – 6, 32 хв. Четверта частина роботи – це оформлення порушень правил дорожнього руху, ще четвертина – звернення інформаційного характеру.

Патрульні їздять врегульовувати конфлікти, сімейні сварки, втихомирювати дебоширів. За гарячими слідами поліцейські розкривали крадіжки та грабежі, затримували наркоманів, знаходили дітей, які загубилися, застосовували поліцейське піклування до тих, хто його потребував.

За 100 днів патрульні оформили 7724 адмінпротоколи та постанови. Це не нагнані показники, а реальний стан справ у місті. Так, адмінпротоколи за керування у нетверезому стані склали на 244 водіїв. На п'ятьох – повторно.

1

4

5

6

3

7

9

10

8

ФОТО: Богдан Досюк