Logo
5 Лютого 2017, 11:00

Патрульна поліція Івано-Франківська відсвяткувала річницю роботи (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 4-го лютого, патрульна поліція Івано-Франківська урочисто відзначила першу річницю роботи.

1

Привітати патрульних прийшли заступник голови Національної поліції, начальник патрульної поліції Олександр Фацевич, керівники правоохоронних структур Прикарпаття, представники влади, мешканці Івано-Франківська та колеги з інших областей, повідомляють в Патрульній поліції Івано-Франківська.

За словами Олександра Фацевича, керівництво Національної поліції мало на меті сформувати новий підрозділ з новим мисленям, з новим підходом до роботи і, найперше, з новим підходом до людей.

"Це аж ніяк не експеримент, але нам усе вдалося, - зазначив Фацевич. - Патрульні працюють, вони вчаться дуже швидко. У них нема наставників, але за рік зробили багато. Патрульна поліція Івано-Франківська має велику довіру серед мешканців не лише міста, а й усієї області".

Начальник управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську Дмитро Міхалець наголосив, що своєю роботою патрульні поліцейські повернули довіру населення до правоохоронних органів.

"Проте є моменти, коли люди не розуміють, чого від них хоче патрульна поліція, - звернувся до присутніх Міхалець. - Та ми хочемо лише одного - дотримання порядку. Проблеми є, але ми на них учимося і стаємо ближчими до людей".

Кращих працівників патрульної поліції нагородили подяками та грамотами від Департаменту патрульної поліції, голови облдержадміністрації, обласної та міської рад. Для учасників дійства виступили учасники симфонічного оркестру музичного училища імені Д. Січинського, народний аматорський ансамбль танцю "Карпати", співачка Христина Олексин, учні НВК "Загальноосвітня школа-ліцей №23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника", а інспектори показали свої навчики у техніці самбо.

Завершився виступ дружнім виконанням пісні "Гори, душа, гори!" на мотив пісні гурту "ДДТ".

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17