Logo
7 Липня 2018, 21:38

«ПБС» влаштовує верхній шар асфальту у Татарові

Буковельська дорожня компанія «ПБС» укладає щебенево-мастиковий асфальтобетон на дорозі Н-09. Роботи ведуться у селищі Татарів.
«Ремонт у Татарові розпочали минулого року влітку. Тоді через брак фінансування окремі ділянки дороги Н-09 були залишені в нижньому шарі асфальтобетону. Зараз покриваємо верхнім ЩМА. Він ще більше покращить властивості дороги і захистить конструктивні шари від просочування води та тріщин», - пояснює Василь Мацюк, інженер виробничо-технічного відділу «ПБС».
За рік стан цих ділянок залишився таким, які після ремонту. Це була своєрідна перевірка на якість. Тож фірма «ПБС» вкотре підтвердила, що добре робить свою справу.
«Щебенево-мастиковим асфальтобетоном буде влаштована дорога аж до Делятина. А це понад 20 кілометрів. Сьогодні процес довелось трохи призупинити через дощ. Але при першій нагоді роботи будуть відновлені. Відрізки, де ремонт не проводився, будуть пропущені», - каже Василь Мацюк.
Нагадаємо, минулого тижня відбувались аналогічні роботи у Закарпатській області. Там верхнім шаром асфальтобетону влаштували ділянку, яка веде до Яблуницького перевалу.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram