13 Травня 2019, 14:02
Теги: спорт

Перша ліга: "Прикарпаття" вибороло перемогу у "Дніпро-1"

В Івано-Франківську на стадіоні "Рух" команда "Прикарпаття "каменю на камені не залишила новоспеченому чемпіону Першої ліги.

Про це йдеться на сайті міської ради Івано-Франківська, пише Типовий Франківськ.

Дніпряни відправлялися в Івано-Франківськ ще без офіційної путівки в Прем'єр-лігу. Та, судячи зі стартового складу, який випустив Дмитро Михайленко, не сильно сумніваючись в успішному результаті сезону для себе. А ось господарі вже давно не мають особливої ​​турнірної мотивації, але це не заважає їм щоразу радувати домашню публіку. Ось і на матч з лідером і без 90 хвилин чемпіоном Першої ліги підопічні Володимира Ковалюка налаштувалися, немов на останній бій.

Кількість моментів біля воріт Кліщука складно порахувати на пальцях двох рук. Голкіпер із прекрасною реакцією часто виручав, але і він не міг врятувати свою команду в більшості епізодів. Почалися проблеми дніпрян з пенальті, який реалізував Конкольняк.

Ну а після перерви гра йшла в одні ворота - ті, які знаходилися праворуч від трансляційної камери. Найбільш активними були Конкольняк, Оринчак, Барчук і Дитко, які й "зробили" ще три голи у ворота гостей. Крім цього, ще в як мінімум п'яти епізодах голкіпер витягав просто "мертві" м'ячі. Що в цей час робили захисники, залишається хіба що гадати на кавовій гущі.

До речі, якщо в першому таймі в "Дніпра-1" ще були небезпечні моменти, чого тільки варті два виходи Чичикова, з якими впорався Вульчин, то після перерви підопічні Михайленка запам'яталися хіба що грубістю. Ось у такому дивному матчі й за дивного складу дніпряни відсвяткували своє підвищення в класі.

За результатами матчу одразу троє гравців Конкольняк, Квасний та Оринчак увійшли до символічної збірної туру, а найкращим тренером став Володимир Ковалюк.

15 травня наша команда проведе заключний домашній матч чемпіонату. О 18:00 гравці МФК "Прикарпаття" вийдуть на поле проти команди "Металіст-1925" з Харкова.