Перша в історії українка Марія Крестьянська намагається переплисти Ла-Манш (ФОТО)

Франківська спортсменка, яка наразі мешкає у Данії, сьогодні перепливе Ла-Манш.

ла2

Франківчанка Марія Крестьянська, яка тривалий час готувалася до того, щоби переплисти Ла-Манш,  розпочала свій запилив сьогодні об 11:00 за Британським часом (13:00 за Київським часом).

Тренування Марії розпочались ще за декілька місяців до цього, і з кожним місяцем вона збільшувала період перебування у воді, починаючи від 6 годин, пише Курс.

ла1

На сьогоднішньому запливі її підтримала команда – команда плавчині буде зачитувати їй всі слова підтримки, які писатимуть у чаті вболівальники, про це повідомили на сторінці Марії у Фейсбук.

Марія Крестьянська з Івано-Франківська розпочала заплив через Ла-Манш, щоб стати першою в історії українкою, яка перепливе канал.

Ла-Манш – протока між Великою Британією та Францією, довжина якої 578, а ширина – 32 км.

В інтерв’ю Громадському Марія розповідала, що охочі перепливти Ла-Манш реєструються у двох організаціях, які надають супровідний човен, що оплачується безпосередньо спортсменом. Штурман на човні стежить за безпекою.

ла3

Плавання для франківчанки Марії Крестьянської, яка зараз мешкає в Данії, – дитяче захоплення, яке зародилось ще у Франківську і стало сенсом життя. До того, як готуватися підкорити Ла-Манш, спортсменка тривалий час займалася тріатлоном.

1901 2