Logo
28 Лютого 2017, 21:15

Перший на Західній Україні Party bus з'явився у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

На вулицях Івано-Франківська з’явився DiscoBus – 13-метровий різнокольоровий автобус, який не може не привертати увагу.

1

Для  OGOGO! керівник проекту Роман Юрчило розповів, що ж таке дискотека на колесах.

Ідея “запустити” Party bus на Західній Україні виникла влітку. В Україні таких автобусів  є декілька, зокрема, у Києві, Одесі.

2

“На Західній Україні такого взагалі ще не було. Ідею запозичили з-за кордону – дискотеки на колесах дуже популярні у Чехії, Польщі, Німеччині. DiscoBus їздять по великих містах, організовують відпочинок, дозвілля людей і, в принципі, попит на них досить високий в Європі”, – розповів керівник проекту.

Автобус італійської фірми Iveco придбали за кордоном та й облаштовували теж – у Польщі, оскільки в Україні такими проектами ніхто не займається.

5

“Автобус переробляли півроку: викинули всі крісла, звісно, крім водійського. Залишилася лише “коробка”, яку ми й переобладнали під дискотеку”, – каже Роман Юрчило.

У Party bus облаштували лаунж-зону, бар, танцмайданчик, установили караоке, плазмові панелі, “світломузику” та, навіть, шест для стриптизу. Звісно, автобус обладнаний звукоізоляцією. Однак проблеми виникнуть, коли ви захочете піти в туалет. Party bus не обладнаний санвузлом, тому, певно, доведеться гукати водію, щоб зупинявся час від часу.

6

“Туалет не ставили задля економії місця в середині. Зате наш Рarty bus претендує на звання найбільшого в Україні. Клієнти можуть скористатися туалетом на зупинках, які ми робимо”, – каже Роман Юрчило.

Їжу та напої ви приносите свої, а ще можете самі обрати музику для вечірки. “Інші” (замовлення танцівниць тощо) послуги теж можливі. Окрім цього, вам не доведеться перейматися, що під час руху автобуса на українських дорогах ви розіллєте шампанське чи впадете, адже автобус обладнаний спеціальною системою, яка пом’якшує наслідки потрапляння колеса в яму. Всього Party bus може вмістити 20-25 людей.

7

Проект DiscoBus запустили на території Івано-Франківської області наприкінці січня. Спочатку працювали у Буковелі, Яремче, а минулого тижня автобус пригнали до Івано-Франківська. У планах, щоб DiscoBus працював саме в Івано-Франківську та, можливо, у найближчих райцентрах.

9

10

11

12

14

https://youtu.be/q6pF84EYFUs

Схожі Новини