Петро Ковальчук: Івано-Франківськ повинен бути в УПЛ (відео)

Івано-Франківське “Прикарпаття” цієї зими здійснили гучне придбання, уклавши контракт із досвідченим центральним захисником Петром Ковальчуком, останнім клубом якого був “Club Green Streets”, який виступає в чемпіонаті Мальдів “Dhivehi Premier League”.

Наразі новобранець вже освоївся в команді та проводить завершальний етап підготовки до весняної частини чемпіонату України в Другій лізі.

В ексклюзивному інтерв’ю досвідчений футболіст розповів про свій екзотичний етап кар’єри, причини переходу в “Прикарпаття” та цілі на мабуйтнє.

– Чому саме “Прикарпаття”?

Ну, в мене були варіанти, щоб продовжити кар’єру на Мальдівах, але подзвонив Васильович (Володимир Ковалюк, – ред.) і запросив в команду. Чуть повагався, але вирішив, що пора повертатися додому. А ще мій кум, Вітя Данищук телефонував і запрошував приєднатися до команди. Отак я опинився в “Прикарпатті”.

– Як проходить адаптація в колективі?

Я в команді багатьох знаю, особливо старших хлопців. З молодими вже познайомилися. Дуже здібні та перспективні футболісти зібралися.

– В рамках підготовки “Прикарпаття” бере участь в низці турнірів і проводить велику кількість матчів. Підготовка до сезону йде по плану?

Так, все йде добре. Багато граємо, багато тренуємось. Награємо тактичні зв’язки, притираємся один до одного. Набираємо форму, щоб нормально стартувати.

– Слідкували за виступами “Прикарпаття” на Мальдівах?

Так, звичайно. Постійно був на контакті з кумом. Він розповідав про ситуацію. Я вважаю, що наразі команда повністю відповідає тому місцю, на якому знаходиться. Могли і за перше зачепитися, але очні зустрічі з “Агробізнесом” не склалися. Проте, команда в цьому складі може вирішувати серйозні завдання.

– І навіть у Першій лізі?

Керівництво поставило перед нами завдання, яке ми повинні виконати – це Перша ліга. А там, думаю, ми не будемо хлопчиками для биття. З нашою перспективною молоддю і досвідченими гравцями ми можемо добитися багато. Взагалі, Івано-Франківськ повинен бути у “Прем’єр-лізі”. Через кілька років. Я в цьому впевнений. І в наших місцевих хлопців є великий шанс. У нас завжди були команди сильні, коли грали місцеві.

Джерело: Фіртка

364 1

Залишити Коментар