Logo
10 Лютого 2019, 15:55

Петро Порошенко: Україні не потрібен Президент, який стане перед Кремлем на коліна

Вчора, 9 лютого, в Палаці спорту в Києві відбувся Всеукраїнський громадський форум за участю Президента України Петра Порошенка «Відкритий діалог».

Форум став черговим етапом ініціативи «Команда Порошенка».

За час президентства Петра Порошенка здобутки децентралізації стали видимими раніше, ніж результати інших реформ.

У майбутньому Порошенко гарантує збереження політики децентралізації, яка сприятиме наданню більших повноважень на місцях, щоб потрібні нововведення реалізовувати більш успішно.

«Наша амбітна мета - перетворити Україну на велику державу, на регіонального лідера, на невід'ємну складову європейської цивілізації та наріжний елемент європейської безпеки. Однак ми не зможемо стати лідерами, якщо не піднімемо відчутно рівень життя. Поки не забезпечимо сталий рівень економіки та соціальної сфери. Кожен українець, має відчути власною кишенею, що найгірші випробування залишилися позаду, що країна йде вперед, і що економіка розвивається. Зараз саме це головне для нашої стратегії та для нашого бачення майбутнього. Долання кризи, спричиненої війною, дає для цього нам зараз усі можливості», - відзначив Петро Порошенко.

Для реалізації потенціалу країни необхідно здійснювати спільний контрнаступ на бідність, варто поривати з нею остаточно і безповоротно.

«Моя мета, щоб Україна була великою країною вільних і заможних людей. Без міцного фундаменту, а це армія, мова, віра, - ми не збудуємо сильну Україну», - підсумував Порошенко.

Великими досягненнями роботи Президента і його команди є створення сильної армії, яка входить в десятку найпотужніших армій світу, збереження єдності країни, здобуття незалежності Української Православної Церкви (Томосу), запровадження безвізового режиму.

«За найскладніших обставин нам посильні найскладніші завдання. Варто ставити питання: чи зміни, здійсненні командою, є незворотними? Чи не втратимо ми з вами здобуте? Чи зможемо протистояти спробам колонізації нашої країни? Україну, якою вона стала протягом минулих років вже нікому не вдасться загарбати», - аналізує Порошенко.

Вибори 31 березня покажуть в якому напрямку буде рухатися країна найближчі 5 років.

«Україні не потрібен Президент і головнокомандувач, який стане перед Кремлем на коліна. Українцям не потрібен Президент і верховний головнокомандувач, першим підписаним документом якого буде акт про капітуляцію перед Москвою. Ми цього не дозволимо!», - наголосив Президент Петро Порошенко.

Схожі Новини