Logo
14 Липня 2016, 18:50

Петиція про заборону будівництва церкви на Валах набрала необхідну кількість голосів

Електронна петиція "Заборона будівництва церкви на місці колишнього кафе "Казка" (на валах)" набрала необхідну кількість підписів, щоб потрапити на розгляд до міської влади Івано-Франківська.

вали

Усього за 12 днів за заборону будівництва ще однієї церкви в центрі Івано-Франківська проголосували 253 осіб, пише Курс.

"На території колишнього кафе "Казка" (на валах) розпочинається будівництво чергової церкви. Місцева влада розводить знову руками – нічого вже зробити не можна. Чому не враховується думка громади і не обговорюється таке питання? Скоро вже не буде місця зовсім для прогулянок з дітьми та відпочинку дітей, що мало б бути передбачено у всіх мікрорайонах міста, зокрема у центральній частині, яка нафарширована, як "шанхай". Скільки ще церков потрібно місту?" – йдеться у петиції.

Автор петиції також цікавиться, чому, прагнучи потрапити в Європу, місто не перебирає європейський досвід.

Варто знати, що ще у 1980-х роках спорудження дитчого кафе "Казка" в Івано-Франківську викликало суспільну дискусію. Задля його побудови зрізали верхівку історичних валів.

З часом з дитячого заклад перетворився на звичайну "забігайлівку", де пропонували обіди і сто грамів до них. "Казка" працювала до другої половини 90-х років і була закрита в зв'язку з реорганізацією міської системи громадського харчування.