Logo
31 Липня 2019, 17:53
Теги: штраф

Підприємець з Прикарпаття заплатить 115 тисяч гривень штрафу за нелегальну працівницю

Апеляційний адмінсуд підтвердив правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

У ході проведеного інспекційного відвідування на теренах області у фізичної особи - підприємця, що надає послуги мобільного харчування інспектором праці виявлено порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску працівниці до роботи без належного оформлення із нею трудових відносин. А також ч.2 ст. 30 ЗУ «Про оплату праці», ч.2 ст. 265 КЗпП України.

За дані порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця винесено постанови якими накладено штраф у розмірі 111 690 гривень та 3 723 гривні.

Не погодившись з даним рішенням фізична особа - підприємець звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із вимогою скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України, а саме здійснено допуск працівниці до роботи без належного оформлення із нею трудових відносин, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а позивачу відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

Скориставшись правом на апеляційне оскарження позивач подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. За результатами розгляду апеляційної скарги Восьмий окружний апеляційний суд у задоволені апеляційної скарги відмовив та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Схожі Новини