Logo
11 Лютого 2015, 16:50

Підрозділи прикарпатської міліції перевіряли готовність до дій в імовах надзвичайної ситуації (ФОТО)

Правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях спеціалізованих служб цивільного захисту Івано-Франківської області.

2

Задля перевірки готовності до дій за призначенням обласних спеціалізованих служб цивільного захисту було змодельовано ситуацію, відповідно до якої в Івано-Франківську та у прилеглих районах внаслідок різкого ускладнення погодних умов відбувся значний підйом рівня води у річці, що призвело до зсувів ґрунту з руйнуванням берегоукріплень та мостових споруд. Крім того, через пошкоджене дорожнє покриття сталася дорожньо-транспортна пригода - з гірської дороги упав та загорівся пасажирський автобус, четверо людей постраждали.

Спільно з іншими службами у навчаннях взяли участь працівники Державтоінспекції, роти міліції особливого призначення, обласного управління внутрішніх справ та Івано-Франківського міськвідділу міліції. На них покладалися завдання щодо забезпечення охорони громадського порядку, організації руху транспорту по пошкодженій ділянці дороги, супровід колони рятувальної та спеціальної техніки до місця події, участь в евакуаційних заходах.

Як показала перевірка, підрозділи прикарпатської міліції готові до дій в умовах надзвичайної ситуації та злагоджено взаємодіють з іншими спеціалізованими службами цивільного захисту Івано-Франківської області.

1

3

4

5

6

7

8

Схожі Новини