Logo

12 Вересня 2019, 12:12

1200 кг марихуани на 50 мільйонів євро: правоохоронці розповіли подробиці викриття конопляної плантації

Як писав Типовий Франківськ, вчора в селищі Яблунів Косівського району правоохоронці викрили плантацію парників із коноплею.

Відомо, що рослину вирощували на 4 га землі, одного з місцевих підриємств.

Сьогодні під час брифінгу правоохоронці розповіли подробиці спецоперації викриття марихуани та посіву конопель.

Зазначають, приблизна вартість наркотичного засобу,який вилучили в ході обшуку на чорному ринку становить понад 50 мільйонів євро. За офіційною інформацією загалом вилучено понад 100 000 рослин коноплі,500 кг вимушеного суцвіття коноплі, 400 кг мелене невимушене суцвіття, 140 кг сухого листя рослин коноплі та майже 100 кг суцвіть та листя коноплі. Вага вилученого 1200 кг марихуани.

Також правоохоронці вилучили обладнання.

Затримано трьох фігурантів і готується оголошення підозри за ст 208 КПК України та ч 3 ст 307 та ч2 ст 310КК України. За скоєне загрожує 12 років позбавлення волі та конфіскацією майна.

На підприємстві працювало більше 20 людей з різних областей, їх завезли без засобів зв'язку допоки не буде зібраний врожай. За словами очільника поліції Прикарпаття Володимира Голубоша три фігуранти справи це жителі Франківщини.

Щодо власника фермерського господарства Олександра Яворського він наразі по справі йде, як свідок. Відомо, що почали працювати в червні 2019 року коли було здано територію в оренду.

Як зазначають, вся територія була під відеонаглядом. По троє людей завозили одноразово.

На брифінгу зазначили, що плантацію коноплі буде знищено.