Logo

15 Липня 2018, 18:57

“Погрожував вбити на моїх очах дітей, а потім мене”, – прикарпатка розповіла подробиці, як її взяв у заручниці турок

“Погрожував вбити на моїх очах дітей, а потім мене”, – прикарпатка розповіла подробиці, як її взяв у заручниці турок (ВІДЕО)

На Прикарпатті затримали нелегала, який силою змушував українку вийти за нього заміж. 
Турок, який виявився громадянином Німеччини, приставив українці ножа до горла і взяв її у заручниці, аби змусити жінку вийти за себе заміж. Вирішити ситуацію вдалося лише після залучення спецпризначенців, йдеться в сюжеті ТСН. Чоловіка, який захопив заручницю, знешкодили за лічені секунди, але спецоперації передували 8-годинні перемовини.
“З його слів, Аллах сказав, щоб він забрав життя у себе і в неї. І він був впевнений, що на небесах вони будуть нерозлучні”, – розповів керівник Городенківського відділу поліції Сергій Смижук.
Омер – етнічний турок, громадянин Німеччини, до України приїхав як турист. З Наталею познайомився у жовтні і одразу почав залицятися. Жінка каже, що в цей період був просто неперевершений, але коли почали зустрічатися, все змінилося.
“Почав до мене ставитися, як до речі. Ревнував мене до рідних, друзів, забирав телефон, щоб я з ними не говорила”, – розповіла жінка.
Навесні чоловіка за порушення терміну перебування в Україні депортували, але він вкрав документи свого брата-близнюка і повернувся до коханої. Як виявилося, для того, щоби приставивши до горла ніж, вимагати вийти за нього заміж. “Говорив, що любить, хоче зі мною жити, хоче, щоб я з ним до Німеччини поїхала. Найперше я переживала за дітей, бо коли він писав мені погрози, що уб’є спочатку дітей у мене на очах, а потім мене”, – зізналася потерпіла. Їй вдалося відправити своїх 10-річну дівчинку та 3-річного хлопчика до сусідки, котра і викликала поліцію.
“Дочка її дуже сильно хотіла до мами: я переживаю за неї, щоб Омер нічого з нею не зробив. Бо досі він знущався над нею, і дитина все бачила. А хлопчик спав. Він маленький ще, не розуміє нічого”, – розповіла свідок конфлікту.
Заручниці стало погано і чоловік дозволив зайти лікарям під охороною поліцейського. Але оскільки нападник дуже сильний, дві жінки і чоловік знешкодити його не наважилися.
“Ми намагалися розговорити його, щоб він викинув ніж”, – пояснила черговий лікар відділення екстреної медичної допомоги Городенки Надія Римович.
Медики пішли лише тоді, коли спецпризначенці були готові визволити заручницю.
“Лікарі вийшли. В той момент, коли вони виходили, я близько підійшов до правопорушника – так, щоб він входу не бачив. У цей час зайшов КОРД”, – зізнався керівник Городенківського відділу поліції Сергій Смижук.
За підсумками подій у жінки числені ссадна і шок. Вона переконана, що цього могло і не бути, адже місцевих поліцейських попереджали про можливий приїзд Омера, але ті вирішили не втручатися в ситуацію. Керівник поліції це заперечує.
“Крім реєстрації сусідки, тобто аналізуючи дзвінки на 102, я можу запевняти однозначно, що не було повідомлення жодного стосовно цього факту”, – каже Смижук.
Кривдник жінки зараз у СІЗО, і буде там, поки триватиме слідство. За утримання заручниці його загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Джерело: Галка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини