Поїзд Івано-Франківськ-Київ продовжить маршрут до Чернігова

Маршрут поїзда № 43/44 Івано-Франківськ – Київ у зимовий період буде подовжено до Чернігова. А з Яремче буде новий потяг до Одеси. 

поїзд

З 10 грудня 2017 року починає діяти новий графік руху поїздів на території України.  З’явиться більше десяти  нових потягів, про це йдеться на сайті “Укрзалізниці”.

Зокема,  «нічний експрес» № 1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка  курсуватиме через день.

Потяг №26/36 – 35/25 Одеса – Яремче, Перемишль  їздитиме щоденно з групою вагонів поїзда міжнародного сполучення № 36/35 Одеса – Перемишль з об’єднанням/роз’єднанням груп вагонів на станції Львів.

У роботі над новим графіком руху поїздів також були враховані пропозиції громадськості, щоб створити максимально зручний розклад та маршрути для пасажирів.

Так, на прохання громадськості змінені маршрути наступних поїздів: № 15/16 раніше курсував за маршрутом Харків – Чернівці, у новому графіку маршрут змінено на Харків – Рахів. Цей поїзд, який курсуватиме через Івано-Франківськ,  дозволить пасажирам діставатися до курортного регіону.

Маршрут поїзда № 43/44 Івано-Франківськ – Київ у зимовий період буде подовжено до Чернігова.

Маршрут поїзда № 136/135 Чернівці – Одеса буде подовжено до Білгород-Дністровського, що дозволить пасажирам діставатися поїздом безпосередньо до курортних міст Одещини.

947 2

Залишити Коментар