Logo
13 Червня 2019, 21:24

Поліцейські відвідали вихованців реабілітаційного центру в Медині

В міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області, розташованому у Галицькому районі, перебувають хлопчики та дівчатка, які з різних причин та життєвих обставин опинилися у цей час поза батьківською домівкою. © Івано-Франківська область: https://if.npu.gov.ua/news/dIti/yuvenalni-policzejski-vidvidali-vixovancziv-dityachogo-reabilitaczijnogo-czentru-v-medini/?fbclid=IwAR1kx6MSdPzf5_qB-i553Z6Oti2V4eIBrw3KwPXjzrW8a3QEl6bsvnpdMAY

Про це повідомляє прес-служба поліції, пише Типовий Франківськ.

Працівники закладу не лише надають дітям необхідну фахову соціальну, психологічну, медичну та педагогічну допомогу, а й повсякчас намагаються зробити перебування понад трьох десятків дітей з сімей, які потребують тимчасової підтримки, найбільш комфортним.

Але, мабуть, набагато важливіше для цих діток – увага та розуміння дорослих, яких їм переважно бракувало у власних родинах.

Тож діти тепло приймали та охоче спілкувалися з гостями, обговорювали з ними свої проблеми та смакували солодощами, якими їх пригостили ювенальні поліцейські. За турботу та смачні гостинці дітвора віддячила поліцейським веселою пісенькою про літній відпочинок.

 

 

Схожі Новини