Logo

12 Лютого 2019, 09:53

Поліцейські Прикарпаття штрафують за порушення виборчого законодавства

Поліція Прикарпаття зареєструвала 36 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства​.

Про це повідомляє прес-служба поліції області, пише «Типовий Франківськ».

За кожним із повідомлень поліцейські здійснюють ретельну перевірку та приймають рішення відповідно до чинного законодавства.

Станом на 11 лютого поліцейські Івано-Франківщини склали 16 адміністративних протоколів за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). Усі протоколи скеровано до суду. По одному є рішення суду – 170 гривень штрафу.

Щодо решти повідомлень проводяться перевірки. За їх результатами будуть прийняті рішення згідно чинного законодавства та в установлені законом строки.

Поліція Івано-Франківщини нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, передбачена відповідальність за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Схожі Новини