Logo
17 Липня 2019, 17:00

Поліція виявили громадянина Азербайджану, який незаконно перебував у Франківську

Внаслідок проведення комплексу цілеспрямованих заходів співробітники УСБУ та Управління міграційної служби на території Івано-Франківської області виявили громадянина Азербайджану, який певний час ухилявся від виконання судового рішення про примусове повернення у країну походження.

Про це повідомляє УДМС України в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ. 

Вчора, 16 липня 37-річного незаконного мігранта допровадили до суду. Розглянувши позов УДМС в області про адміністративне правопорушення іноземця, суд ухвалив рішення про його примусове видворення з України з подальшою забороною в’їзду протягом найближчих 5 років.

Для забезпечення примусового видворення правопорушника працівники міграційної служби і поліції супроводили громадянина Азербайджану до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

Цьогоріч на території Івано-Франківщини виявлено та притягнуто до відповідальності понад 200 іноземних громадян, які порушили правила перебування в Україні. Щодо кожного другого незаконного мігранта судами прийнято рішення про примусове повернення до країн їхнього походження, натомість 13 осіб вже покинули або зроблять це найближчим часом у статусі примусово витворених.