Logo

5 Жовтня 2018, 16:25

Понад 150 учасників з п'яти країн: Івано-Франківськ приймає міжнародний велофорум

В Івано-Франківську стартував 10-ий Міжнародний велофорум. Він зібрав понад 150 учасників та 40 спікерів з декількох країн.

У рамках цьогорічного форуму відбудуться дискусії, пленарні сесії, презентації світового досвіду та воркшопи у місті.

Серед спікерів Дан Коллар  –  проектний менеджер NGO Cyklokoalicia (Братислава), Торбен Хайнеманн – керівник управління планування руху та будівництва доріг (Муніципалітет Лейпцига /Німеччина) та Анастасія Макаренко– виконавча директорка Асоціації Велосипедистів Києва.

На Велофорумі обговорюватиметься розвиток велотранспорту та велосипедної інфраструктури, взаємодія громадських ініціатив й адміністрації, проходитиме обмін досвідом та знайомство зі світовими практиками.

Детальніше з програмою можна ознайомитися тут.

«Право проводити форум виборюється на конкурсній основі, тож щороку захід проходить в іншому місті,  –  розповідає організатор заходу, координатор програми «Стала Мобільність» платформи «Тепле Місто» Володимир Радевич.  –  Ми дуже раді, що така масштабна і важлива подія відбувається саме в Івано-Франківську. Маємо амбітну ціль  –  перетворити наше місто у велостолицю нашої країни, сподіваюся, що Велофорум стане важливими кроком до її втілення».

10-й Велофорум проходить на «Промприлад.Реновація» — у просторі інноваційного центру на базі заводу «Промприлад». 

Анастасія Макаренко, виконавчий директор Асоціації велосипедистів Києва зазначає, Велофорум - це платформа для об'єднання на різних рівнях: громадському, бізнесовому та владному.

Сьогодні у Франківську діляться досвідом представники з Нідерландів, Данії, Словаччини, Польщі, Білорусі.

Крім того, на цьогорічному велофорумі представлені українські міста: Київ, Одеса, Львів, Вінниця, Миколаїв, Полтава, Кривий Ріг.

"Розвиток велоструктури в нашому місті проробляється в комплексі. Ми плануємо вулиці, які будуть зручні і для пішоходів, і для велосипедистів. П`ять років тому в нас не було жодного велосипедного елементу. Дуже хочемо, щоб ми мали можливість реалізовувати те, що вже напрацьовано», – зазначив керівник департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Схожі Новини